Lemtinga Lietuvai diena

Kovo 10 d. Šilavoto laisvalaikio salėje vyko renginys „Lemtinga Lietuvai diena“, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui. Nešini trijų spalvų balionais ir skanduodami „Lietuva“ į šventę atžygiavo Šilavoto pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai.

unnamed (1)

Renginys, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui prasidėjo Tautiškos giesmės giedojimu. Su Kovo 11-ąja, išsipildžiusios laisvės troškimo diena,   visus pasveikino Šilavoto seniūnijos seniūnė Neringa Pikčilingienė. Koncertinę programą pradėjo jauniausi šventės dalyviai – pradinių klasių mokiniai, kurie grojo dūdelėmis, dainavo ir šoko. Mokyklos ansamblis ir dešimtos klasės mokiniai atliko dainas apie gimtąjį kraštą, Tėvynę Lietuvą. Dainas keitė poezijos posmai. Scenoje skambėjo ir Šilavoto laisvalaikio salės folkloro ansamblio „Akacija“ dainos. Renginio pabaigoje muzikos mokytoja Lijana Sarnickienė visus pakvietė sudainuoti dainą „Augo kieme klevelis“.

Ir nuvilnijo, nuaidėjo nuoširdžiai ir linksmai atkiekama bendra daina. Didžiuokimės, kad esame lietuviai, o savo darbais ir gyvenimu būkime verti iškovotos Laisvės.

Saulė Blėdienė

Kultūrinių renginių organizatorė

DSC_0485

Rubrikoje Redakcijos skiltis. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *