Birštono policijos komisariato informacija

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Birštono policijos komisariate surengtas susitikimas su Kauno apygardos probacijos tarnybos Savivaldybių probacijos skyriaus pareigūnais, dirbančiais Prienų ir Birštono savivaldybių teritorijoje.
Susitikime dalyvavo Birštono PK viršininkas Rolandas Stiklius ir VPP viršininkas Egidijus Treigys. Aptarti 2014 metų bendradarbiavimo rezultatai, pasikeista informacija apie asmenis, įrašytus į probacijos tarnybos įskaitas. Probacijos tarnybos pareigūnai pateikė informaciją apie nuteistiesiems pritaikytas poveikio priemones, informaciją apie jų padarytus pažeidimus, nevykdant teismo paskirtų įpareigojimų, kuriuos užfiksavo Birštono PK pareigūnai. Aptartos intensyvios priežiūros, vykdomos elektroninėmis stebėjimo priemonėmis, galimybės.
Numatyta ir toliau tęsti bendradarbiavimą, dalyvauti bendrose prevencinėse priemonėse, surengti bendrų reidų, siekiant tikrinti asmenis, įrašytus į įskaitą.


DSCF4530

DSCF4531Birštono policijos komisariato Viešosios policijos poskyrio viršininkas Egidijus Treigys ir tyrėjas Žilvinas Mikušauskas kartu su Birštono savivaldybės Socialinės paramos ir vaiko teisių apsaugos skyriaus vyriausiąja specialiste Lina Kamarauskiene surengė prevencinę priemonę, siekdami užkardyti DSCF4529nusikalstamų veikų, susijusių su sukčiavimu, paplitimą, norėdami apsaugoti pagyvenusius ir vienišus asmenis nuo sukčių, dalijo patarimus, kaip elgtis, kam pranešti, sulaukus netikėto skambučio ar vizito.
Pareigūnai lankė Birštono seniūnijoje gyvenančius pagyvenusius ir vienišus asmenis, dalijo prožektorius ir užrašų knygeles su patruliuojančio Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Birštono PK ekipažo ir Bendrosios pagalbos telefonų numeriais.


DSC00007Kovo 10 dieną Birštono PK pareigūnus aplankė Birštono vienkiemio mokyklos ketvirtokai ir jų mokytoja.
Pradinukai pasveikino Birštono policijos pareigūnus su artėjančia Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena, dovanojo pačių pagamintus darbelius – popierinius paukščius, deklamavo eiles.


DSCF4534Kovo 12 dieną Birštono policijos komisariato kolektyvas pasveikino komisarą inspektorių Ramūną Buikų.
Lietuvos policijos generalinio komisaro 2015 m. kovo 6 d. įsakymu Nr. 5-TE-128 „Dėl Lietuvos policijos pareigūnų apdovanojimo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga” jis apdovanotas pirmojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nuopelnus”.

Rubrikoje Teisėsauga. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *