Jurgio Janulio turnyro taurė liko Birštone

 Praėjusį šeštadienį Birštone vyko jau septintasis Jurgio Janulio organizuojamas stalo teniso turnyras, suvienijantis kelių kartų šios sporto šakos entuziastus. Ir šį kartą į kurorte surengtą šventę buvo susirinkęs gražus būrys stalo tenisininkų iš Naujosios  Akmenės, Kauno, Vilniaus, Alytaus, Prienų. Prie teniso stalų varžėsi veteranai ir jaunimas, buvę mokiniai ir treneriai. Iš viso šiųmetiniame turnyre dalyvavo trisdešimt stalo tenisininkų, besivaržiusių šešiose grupėse.

IMG_6381

Patys pirmieji kovas pradėjo jauniai. Šioje grupėje, kaip ir praėjusiais metais, triumfavo trenerio Lino Žilevičiaus auklėtiniai iš Prienų sporto centro. Jie pasidalino visas tris prizines vietas. Pirmas buvo Povilas Juškevičius, antras – Karolis Brūzga, o trečiąją vietą iškovojo K. Gudaitis. Ketvirtą ir penktą vietas pasidalino birštoniškiai Robertas Travkinas ir Šarūnas Laukaitis.

Moterų grupėje nugalėtoja tapo Asta Liutvinienė iš Vilniaus. Antrą vietą užėmė birštoniškė Audronė Šidiškienė, o trečią – Loreta Avelienė iš Naujosios Akmenės.

Vyrai ir senjorai varžėsi dviejose grupėse. Vyrų A grupėje nugalėjo birštoniškis Feliksas Sukockas, o B grupėje – Linas Žilevičius iš Prienų. Tarp senjorų grupių lyderiais tapo prieniškis Bernardas Žūkas ir Antanas Zimavičius.

Pačios atkakliausios kovos vyko pabaigoje, kai sprendėsi, kam atiteks didžioji turnyro taurė. Dėl jos susikovė vyrų ir senjorų grupių nugalėtojai Feliksas Sukockas ir Bernardas Žūkas. Sėkmė lydėjo, o gal ir namų sienos padėjo iškovoti pergalę Feliksui Sukockui. Beje, jis ir praėjusiais metais buvo tapęs turnyro lyderiu.

Kovoje dėl trečiosios vietos pergalę šventė Linas Žilevičius, o paguodos turnyrą laimėjo Algis Marcinkevičius. Stalo teniso šventė tik taurių, padėkų ir gražių suvenyrų įteikimu nesibaigė. Netrukus visi sėdo prie bendro pietų stalo, Jurgis Janulis paėmė į rankas akordeoną, Genulis Žiūra – smuiką, o Feliksas Sukockas dovanojo dainas.

„Birštono versmių“ informacija

Rubrikoje Sportas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *