„Stakliškių“ ir „GSTM“ komandos – jau finale

Vasario 23 d., sekmadienį,  Prienų sporto ir pramogų arenoje buvo žaidžiamos Prienų rajono savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybių pusfinalių rungtynės.

1-1402230012

Pusfinaliuose, miesto ir seniūnijų pogrupiuose rungtyniaujančios komandos nugalėtojus turės išsiaiškinti tarpusavyje žaisdamos dvi rungtynes, po kurių pagal taškų santykį bus nustatyti finalų dalyviai. Tiesa, pagal čempionato nuostatus komandai, pirmąsias rungtynes laimėjusiai 20-ties ar daugiau taškų skirtumu, antrųjų rungtynių žaisti nereikės.

Pirmieji kovas pradėjo seniūnijų pogrupio žaidėjai

„Paprūdžiai“ – „Naujoji Ūta“

Dviejų priekinės linijos žaidėjų netekusi „Paprūdžių“ ekipa buvo akivaizdi šios poros autsaiderė. Tačiau, penkiais iš eilės tritaškiais rungtynes (iš viso 8 tritaškiai per pirmą kėlinį) pradėję „autsaideriai“, pirmąją rungtynių atkarpą, visų nuostabai, laimi – 30:22. Antrąjį ir trečiąjį kėlinį taikliais metimais iš toli varžovus į neviltį varantys paprūdiškiai ir toliau pirmauja – 71:67. Tačiau, trumpas atsarginių suolelis bei pagrindinių žaidėjų nuovargis galiausiai pakiša koją. „Naujoji Ūta“ lemiamą ketvirtį laimi net 13:29, o pačias rungtynes – 84:96.
Rezultatyviausi žaidėjai:
„Paprūdžiai“: K. Abramavičius – 32, K. Aldakauskas – 17 ir P. Aliukevičius – 15;
„Naujoji Ūta“: G. Vasiliauskas – 27, L.Kurtinaitis – 22, K. Aliukevičius – 21 ir M. Gečionis – 13.

Veiverių „Amberis“ – „Stakliškės“

 Įspūdingai visus iš kelio šluojantys, iki šiol nenugalėti stakliškiečiai į rungtynes atvyko pakilios nuotaikos ir galbūt šiek tiek atsipalaidavę. „Amberio“ žaidėjai netruko tuo pasinaudoti ir varžovams į „atlapus kibę“ nuo pirmos minutės, iki didžiosios pertraukos atsilikinėjo vos 7 taškais – 41:48. Tarsi po pietų miego prabudę „Stakliškių“ žaidėjai šiek tiek „pasirąžė“ ir ėmėsi to, ką moka geriausiai – dominuoti krepšinio aikštelėje. Antrąją rungtynių dalį laimėję daugiau nei užtikrintai (21:60), jie, be papildomų antrųjų rungtynių, įžengė tiesiai į finalą – 62:108.
Rezultatyviausi žaidėjai:
„Amberis“: G. Žilinskas – 19, V. Mocevičius – 17 ir P. Glaniauskas – 12;
„Stakliškės“: R. Ruzgaitis – 24, E. Keblikas – 20 ir J. Česnavičius – 18.

Miesto pogrupio rungtynių rezultatai

„Policija“ – „KKSC-93“

 

Viena rezultatyviausių čempionato komandų „Policija“ per pirmąjį kėlinį sugeba pelnyti vos 4 taškus ir jau ima atrodyti, kad vaikinai šioms rungtynėms atvyko nenusiteikę. Tačiau po truputį, kietos gynybos ir netaiklių varžovų metimų dėka, „Policijos“ žaidėjai ima artėti ir, trečiąjį kėlinį laimėję 15:9, varžovų atotrūkį sumažina iki 6 taškų – 33:39. Per paskutinį kėlinį persvaros padidinti nesugebėję „KKSC-93“ žaidėjai laimi 6 taškų persvara – 46:52. Šiai porai teks žaisti atsakomąsias rungtynes. 

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Policija“: O. Braždžionis – 12 ir T. Stupuris – 11;
„KKSC-93“: R. Marcinkevičius – 17 ir M. Jančiauskas – 15.

„Savivaldybė“ – „GSTM“

 

Paskutinėse sezono rungtynėse čempionato lyderius, šios dienos varžovus netikėtai lengvai įveikę „GSTM“ žaidėjai, į šias rungtynes atvyko kupini pasitikėjimo savimi. Nuo pat rungtynių pradžios žaidimą į savo rankas perėmę svečiai iš Kauno, po didžiosios pertraukos susikrovė solidžią 14 taškų persvarą – 36:50. Ant išlikimo ribos pradėję balansuoti „Savivaldybės“ žaidėjai atrodė susikaustę ir niekaip nesugebėjo perprasti varžovų žaidimo. Atsilikimas tarp komandų tik didėjo ir galutinai palūžę prieniečiai pralaimėjo 30 taškų skirtumu bei pasitraukė iš tolimesnės kovos dėl aukso medalių – 69:96.
Rezultatyviausi žaidėjai:
„Savivaldybė“: P. Kamarauskas – 19, T. Kavaliauskas – 17 ir G. Andreikėnas – 12;
„GSTM“: T. Intas – 25, V. Žvirblis – 20, D. Šabaras ir A. Karbauskas po 15.

„Gyvenimo“ informacija

Janinos Leonavičienės nuotraukos

Rubrikoje GKP 2014/2015 m. archyvas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *