Baigė reguliarųjį sezoną

Praėjusį savaitgalį Prienų rajono savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybėse sužaistos reguliariojo sezono paskutinės rungtynės.

 1-1402160073

„Stakliškės“ – Veiverių „Amberis“

Vasario 15 d., šeštadienį, Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centro salėje vykusiose paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse santykius aiškinosi dvi seniūnijų komandos. Nieko nelemiančioje dvikovoje susitiko ketvirtoje vietoje esantys „Amberio“ žaidėjai ir nenugalimieji, seniūnijų pogrupio lyderiai stakliškiečiai. Pastarieji savo pranašumą ėmė demonstruoti nuo pirmų rungtynių minučių ir, be didesnių kluptelėjimų, nukeliavo iki eilinės 6-tosios pergalės – 113:87.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Stakliškės“: R. Ruzgaitis – 34, E. Keblikas ir T. Švedas – po 30;

„Amberis“: P. Januškevičius – 22, V. Mocevičius ir K. Žiaurys – po 13.

Paaiškėjo pusfinalio poros

Vasario 16 d., sekmadienį, Prienų sporto ir pramogų arenoje vyko atkrentamosios varžybos.

Reguliariojo sezono metu sužaidus beveik 50 rungtynių tarp 8 miesto ir 7 seniūnijų pogrupio komandų, pirmosios dvi automatiškai pateko į pirmenybių pusfinalį, o 3 – 6 vietas užėmusios ekipos dėl patekimo turėjo kautis ketvirtfinalyje. Miesto pogrupyje pirmąsias dvi vietas užėmė „Savivaldybės“ ir „KKSC-93“, o seniūnijų – „Stakliškių“ ir „Naujosios Ūtos“ komandos.

 

„Policija“ – „KKSC-94“

Atkrentamajame etape pirmosios į aikštę išbėgo miesto pogrupyje 3 – 6 vietas užėmusios komandos. Poros favorite laikomą, bet ne pilnos sudėties į rungtynes atvykusią „Policijos“ komandą jaunieji varžovai užklupo netikėtai, rungtynes pradėdami 0:11. Po „nokdauno“ atsigavę „Policijos“ krepšininkai spurtuoja 22:8 ir, dar nesibaigus kėliniui, sugeba išsiveržti į priekį 22:19. Rungtynių eigą į savo rankas perėmus M. Gūžiui, persvara tarp komandų tik didėjo, „Policija“ nesunkiai 103:83 užsitikrino teisę žaisti kitame varžybų etape.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Policija“: M. Gūžys – 38, O. Braždžionis – 18 ir T. Gūžys – 15;

„KKSC-94“: E. Šerpenskas – 32, A. Tkačiovas – 28 ir M. Malinauskas – 12.

 

 „KK Garliava“ – „GSTM“

Daugiausia dėmesio sulaukė atkakliausiai vykusi dienos dvikova, kurioje akis į akį susitiko dvi svečių teisėmis pirmenybėse dalyvaujančios komandos  „KK Garliava“ – „GSTM“. Jos miesto pogrupyje pasidalino 4 – 5 vietas. Itin galingai žaidžiantys ir visai neseniai čempionato lyderius nugalėję  „GSTM“ krepšininkai ir šios dienos rungtynėse demonstravo puikų žaidimą. Tiesa, varžovai jiems įsibėgėti neleido ir nuolat laikėsi per nedidelį atstumą. Tačiau garliaviškiams persverti rezultatą savo naudai nepasisekė,  ir Gvido Sabeckio teniso mokyklos žaidėjai, laimėję rungtynes 75:87, pateko į pusfinalį.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„KK Garliava“: P. Užkuraitis – 26, T. Vitkevičius – 21 ir M. Juodis – 17;

„GSTM“ – D. Bartkus – 34, A. Čibiras – 20 ir T. Intas – 14.

 

„Paprūdžiai“ – „Balbieriškis“ (3 – 6 vietos seniūnijų grupėje)

Pirmąjį kėlinį laimėję 12:29, „Paprūdžių“ vaikinai kiek atsipalaidavo ir į aikštelę išleido mažiau žaidžiančius žaidėjus. Tuo pasinaudoję balbieriškiečiai sugebėjo susikoncentruoti, bet iniciatyvos neperėmė, nes lemiamoje rungtynių dalyje paprūdiškiai į aikštę išleido startinį penketuką. Sensacija neįvyko, pergalę rezultatu 79:91 į savo sąskaitą įsirašė ir į pusfinalio ketvertuką pateko „Paprūdžiai“.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Paprūdžiai“: K. Aldakauskas – 32, K. Abramavičius – 23 ir Š. Lukošius – 14;

„Balbieriškis“: A. Mitrulevičius – 31, Ž. Seilius ir A. Kurapka – po 18.

Veiverių „Amberis“ – „Išlaužas“ (4 – 5 vietos)

 Už skaudų pralaimėjimą pogrupio varžybose (106:58) veiveriškiams norėję atsirevanšuoti išlaužiečiai šį kartą surinko pilnos sudėties komandą. Tačiau nelengvoje dvikovoje kovingumo jiems nepakako, labiau patyrę ir sirgalių  palaikomi „Amberio“ krepšininkai laimėjo atranką į kitą pirmenybių etapą – 85:73.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Amberis“: – V. Mocevičius – 24, Š. Kvietkauskas – 21 ir G. Žilinskas – 13;

„Išlaužas“: A. Tilindė – 21, A. Tulas – 15 ir R. Meškauskas – 14.

Kitą savaitgalį prasidės pusfinalio porų kovos, jose susitiks:

Miesto pogrupis

„Savivaldybė“ – „GSTM“

„KKSC-93“ – „Policija“

Seniūnijų pogrupis:

„Stakliškės“ – Veiverių „Amberis“

„Naujoji Ūta“ – „Paprūdžiai“

 „Gyvenimo“ informacija

Janinos Leonavičienės nuotraukos

Rubrikoje GKP 2014/2015 m. archyvas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *