Iki atkrentamųjų varžybų liko vienas susitikimas

DSCF5198 Prienų rajono savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio reguliariajam sezonui beveik priartėjus prie pabaigos – vienose rungtynėse pasiektos triuškinančios pergalės, kitose vyravo nerezultatyvus, gynybinis krepšinis.

„Balbieriškis“ – „Jieznas“

Vasario 8 d., šeštadienį, Prienų KKSC sporto salėje pirmieji vienas kitam „į atlapus“ kibo dar pergalių neiškovoję varžovai. Būtent šių rungtynių metu turėjo paaiškėti, kuri poros „Balbieriškis“ – „Jieznas“ komanda užims 6-tąją vietą ir užsitikrins vietą atkrentamosiose varžybose.

Priešininkų žaidimas aikštėje akiai malonus tikrai nebuvo, bet vyrai stengėsi iš širdies. Daug grumtynių, pražangų, bet sėkmingiau visgi pasirodė balbieriškiečiai, nugalėdami rezultatu 75:66.

Rezultatyviausi žaidėjai: „Balbieriškis“ – A. Kurapka – 19, A. Mitrulevičius – 16 ir R. Pacukonis – 13; „Jieznas“ – L. Pempė – 29, S. Ivanauskas – 8 ir M. Zigas – 7,

„Naujoji Ūta“ – „Išlaužas“

Sekmadienį, vasario 9 d., kovos Prienų KKSC sporto salėje tęsėsi nuo pat ankstaus ryto. Pirmieji ant parketo išbėgo vieni iš čempionato favoritų ir priešpaskutinėje turnyrinės lentelės vietoje įsikūrę oponentai.

Visi, dar net neprasidėjus tarpusavio dvikovai, žinojo, kad komandos yra iš skirtingų „svorio“ kategorijų, bet negalėjo nuspėti, kad varžybos baigsis tokia didele taškų persvara. „Naujosios Ūtos“ „centras“ G. Vasiliauskas nestabdomas dominavo po krepšiu, o galutinis rezultatas švieslentėje pasako viską apie rungtynių eigą – išlaužiškiai buvo sutriuškinti rezultatu 119:39. Rezultatyviausi žaidėjai: „Naujoji Ūta“ – G. Vasiliauskas – 38, M. Gečionis – 22 ir K. Aliukevičius – 20; „Išlaužas“ – M. Marcinkevičius, L. Martusevičius ir R. Meškauskas po 11.

„Policija“ – „KK Garliava“

 Kova dėl ketvirtosios vietos miesto komandų pogrupyje nebuvo tokia atkakli, kaip daugelis tikėjosi, bet aistrų aikštėje netrūko. Nuo rungtynių pradžios garliaviškis T. Vitkevičius mėgino  tempti komandą ant savo pečių, ir rungtynes baigė savo sąskaitoje turėdamas  beveik pusšimtį taškų. Tačiau mažai pagalbos iš saviškių sulaukęs žaidėjas vienas nesugebėjo atsilaikyti prieš įsibėgėjusią „Policijos“ puolimo mašiną, kurią „vairavo“ brolių Gūžių tandemas. „Policija“ į savo sąskaitą įsirašė du taškus, laimėjusi susitikimą 121:97.

Rezultatyviausi žaidėjai: „Policija“ – M. Gūžys – 44, O. Braždžionis – 29 ir T. Gūžys – 21; „KK Garliava“ – T. Vitkevičius – 44 ir M. Juodis – 16.

„KKSC-98“ – Birštono „Žvėrys-Ernas“

 Nieko nelemiančiose trečiose dienos rungtynėse susitiko paskutines dvi vietas miesto pirmenybių turnyrinėje lentelėje užimančios komandos. Du kėlinius pasigalynėję su jaunaisiais oponentais, po didžiosios pertraukos birštoniečiai spurtavo ir rungtynes užbaigė užtikrintai, iškovodami savo pirmąją pergalę rezultatu 62:96. Rezultatyviausi žaidėjai: „KKSC-98“ – P. Zagurskas – 21, O. Aleksynas – 12 ir R. Stadalius – 11; „Žvėrys-Ernas“ – D. Ališauskas – 23, J. Tamošiūnas – 22 ir V. Petkevičius – 12.

„KKSC-93“ – „Savivaldybė“

 Dviejų lyderių akistata kovoje dėl pirmosios vietos buvo labai nerezultatyvi. Vidutiniškai daugiau nei 80 taškų per rungtynes pelnančios komandos šįkart labiau koncentravosi ties gynyba. Itin nesėkmingai rungtynes pradėję iki šiol nenugalėti „KKSC-93“ žaidėjai po dviejų kėlinių atsiliko net 19:40. Paskutiniame ketvirtyje dar mėginę spurtuoti, jie visgi pritrūko kelių taiklių metimų. „Savivaldybė“ laimėjo rungtynes, užsitikrindami ir reguliariojo sezono nugalėtojo titulą – 57:63.

Rezultatyviausi žaidėjai: „KKSC-93“ – R. Marcinkevičius – 18 ir M. Jančiauskas – 17; „Savivaldybė“ – Š. Stiklakis – 17, G. Andreikėnas – 13 ir T. Kavaliauskas – 12.

„Gyvenimo“ informacija

Rubrikoje GKP 2014/2015 m. archyvas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *