Per savaitę – šešerios rungtynės

Praėjusią savaitę Prienų rajono savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio pirmenybėse buvo sužaistos šešerios rungtynės.

DSCF5170

„KKSC-93“ – „KKSC-98“

Sausio 29 d., trečiadienį, Prienų KKSC salėje susitiko čempionato lyderiai ir pergalės skonio dar neragavę jaunieji jų oponentai. Rungtynėse, kaip ir buvo galima tikėtis, kova vyko tik pirmuose dviejuose kėliniuose. „KKSC-93“ ekipai kiek padidinus „apsukas“, rungtynės baigėsi jų naudai rezultatu 100:58. Rezultatyviausi žaidėjai: „KKSC-93’“: R. Gerbutavičius – 27, R. Marcinkevičius – 19 ir A. Sinkevičius – 17; „KKSC-98“: P. Zagurskas – 15 ir R. Stadalius – 11.

Vasario 2 d. varžybos persikėlė į Prienų sporto ir pramogų areną, kurioje sekmadienio krepšinio maratoną atidarė dvikova tarp Birštono ir Prienų komandų.

Birštono „Žvėrys-Ernas“ – „KKSC-93“

 Antrąsias rungtynes praėjusią savaitę žaidę čempionato lyderiai, „KKSC-93“ žaidėjai, su varžovais galynėjosi tik pirmoje žaidimo pusėje. Po didžiosios pertraukos, padidinę pranašumą, jie „nuskynė“ eilinę pergalę ir išliko dar nė karto nenugalėti – 70:91. Rezultatyviausi žaidėjai: „Žvėrys-Ernas“: A. Stankevičius – 28 ir A. Marchockis – 19; „KKSC-93“: R. Gerbutavičius – 32, M. Šliūmpa – 27, R. Marcinkevičius ir A. Sinkevičius po – 12.

„KKSC-94“ – „KK Garliava“

 Nepajėgiausios sudėties susirinkę „KKCS-94“ žaidėjai galingai svečių ekipai iš Garliavos pasipriešinti nesugebėjo. Varžovų zoninės gynybos niekaip nesugebėję įveikti aikštės šeimininkai garliaviškiams pralaimėjo 53:76. Rezultatyviausi žaidėjai: „KKSC-94“: E. Šerpenskas – 16, A. Marchockij – 13 ir T. Budzeika – 12; „KK Garliava“: T. Raškys – 22 ir M. Juodis – 14.

„Stakliškės“ – „Išlaužas“

 Čempionato lyderiai stakliškiečiai jau pirmojoje rungtynių pusėje parodė, kad žaidėjai iš Išlaužo  jokių vilčių neturės. Po pirmojo kėlinio jie pirmavo 31:6, po dviejų – 50:12. Galiausiai jie įtvirtino savo pranašumą rezultatu 106:43. Rezultatyviausi žaidėjai: „Stakliškės“: E. Keblikas – 26, A. Kaminskas ir M. Nenartavičius – po 24; „Išlaužas“: M. Marcinkevičius – 12 ir K. Vitulskis – 10.

„Paprūdžiai“ – „Naujoji Ūta“

 Vienoje iš įdomiausių ir įnirtingiausių šio čempionato dvikovų aistros „virė per kraštus“. Pirmąjį kėlinį gan užtikrintai laimėjo „Naujoji Ūta“, bet, aidint antrojo kėlinio sirenai, nuo aikštės vidurio rezultatą išlygino K.Abramavičiaus tritaškis. Komandos ilsėtis išėjo, esant lygiosioms – 41:41. Po didžiosios pertraukos kova vėl vyko taškas į tašką ir tik rungtynių pabaigoje, taikliai realizavę baudos metimus, bei nepasidavę paprūdiškių spaudimui, pergalę iškovojo „Naujosios Ūtos“ žaidėjai – 101:93. Rezultatyviausi žaidėjai: „Paprūdžiai“: Ž. Mikušauskas ir K. Abramavičius – po 23, K. Aldakauskas – 20; „Naujoji Ūta“: M. Gečionis – 30, L. Kurtinaitis – 20 ir G. Vasiliauskas – 18.

„Savivaldybė“ – „GSTM“

 Paskutinėse dienos rungtynėse susitiko iki šiol nenugalėta „Savivaldybės“ komanda ir vis geresnę žaidybinę formą įgyjanti Gvido Sabeckio teniso mokyklos ekipa. Po pirmosios rungtynių dalies iniciatyvą savo rankose turėjo  T. Kavaliausko vedami „Savivaldybės“ žaidėjai, tačiau po didžiosios pertraukos jų žaidimas ėmė „buksuoti“. Po prastai sužaisto trečiojo kėlinio (14:25), „Savivaldybės“ komanda atsitiesti taip ir nesugebėjo. Pergalę 88:81 šventė „GSTM“. Rezultatyviausi žaidėjai: „Savivaldybė“: T. Kavaliauskas – 33, Š. Stiklakis – 16, P. Kamarauskas ir G. Andreikėnas – po 13; „GSTM“: D. Bartkus – 35, T. Intas – 17 ir V. Žvirblis – 15.

„Gyvenimo“ informacija

Dalės Lazauskienės nuotraukos.

Janinos Leonavičienės nuotraukos

Rubrikoje GKP 2014/2015 m. archyvas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *