Šį sezoną pirmąkart pralaimėjo namuose

BekoLKLŠeštadienį, sausio 25 d., Prienų sporto ir pramogų arenoje buvo sužaistos Lietuvos krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynės tarp Prienų „TonyBet“ (15-3) ir Šiaulių „Šiauliai“ (8-8) komandų.
Pastaruoju metu itin gerą sportinę formą demonstruojantys „Šiaulių“ krepšininkai į namuose šį sezoną dar nepralaimėjusių prieniečių tvirtovę atvyko nusiteikę kovingai. Tą parodė ir rungtynių eiga. Nors rungtynių pradžia kiek geriau klostėsi šeimininkams (14:8), svečiai greitai atstatė pusiausvyrą ir, besibaigiant pirmam ketvirčiui, netgi išsiveržė į priekį – 16:18. Antrajame kėlinyje abi komandos ir toliau aktyviai bei kibiai gynėsi ir neleido varžovams pajusti ritmo puolime. Į didžiąją pertrauką komandos išėjo ilsėtis, Prienams turint minimalų pranašumą – 33:32.
Antrąją žaidimo pusę sėkmingiau pradėję „TonyBet“ krepšininkai vienu metu netgi įgijo rekordinę 10-ties taškų persvarą (50:40). Toliau sėkmingai stabdydami varžovų puolimą, prieniečiai varžovams šiame kėlinyje leido pelnyti vos 10 taškų (17:10) ir prieš lemiamą žaidimo dalį susikrovė šiokią tokią persvarą – 50:42.
Prasidėjus lemiamam ketvirčiui, šiauliečiai perėmė iniciatyvą bei netaiklių oponentų metimų dėka sugebėjo rezultatą išlyginti ir, likus žaisti mažiau nei tris minutes, rezultatas tapo lygus – 58:58. Visada savų sirgalių akivaizdoje rungtynių paskutines akimirkas užtikrintai žaidžiantys V. Šeškaus auklėtiniai šį kartą buvo bejėgiai. Trys iš eilės „Šiaulių“ tritaškės „bombos“ ir paskutinės šeimininkų pastangos išsigelbėti baigiasi nesėkmingai. Užskaitytas pirmasis Prienų klubo pralaimėjimas namuose šį sezoną rezultatu 64:69.