Linkėjo nepadėti teptukų

Prienų kultūros ir laisvalaikio centro fojė papuošė Birštono meno mokyklos suaugusiųjų dailės studijos narių tapybos darbai.

Parodos atidaryme Prienų ir Birštono kultūros centrų direktoriai Džordanas Jogimantas Aksenavičius ir Zigmas Vileikis, Birštono meno mokyklos direktorė Laimutė Raugevičienė pasidžiaugė, kad Birštono suaugusiųjų dailės studijos nariai pastaraisiais metais išsiveržė iš siaurų kurorto „rėmų“ ir savo darbus eksponuoja kituose miestuose, taigi jų dėka mažus kaimyninius miestelius nuo šiol jungs ne tik tiltas, bet ir kūryba.

Kaip sakė studijos vadovas Remigijus Janušaitis, tai – bene vienuoliktoji studijos narių paroda, surengta viešose erdvėse. Ko gero, kasmet rengiant vis naujus pristatymus, sunku nepasikartoti, tačiau, kaip pastebėjo į parodos atidarymą užsukusi ir pagyrų dailininkams mėgėjams negailėjusi buvusi šios studijos narė, daugelio darbai per palyginti trumpą laiką labai ištobulėjo, kiekvienas suformavo savitą kūrybos stilių, ir kas svarbiausia – neprarado novatoriškumo, yra nuoširdūs, be štampų, kurių neretai neišvengia profesionalūs dailininkai.

Palinkėjimus autoriams nepadėti teptukų, kurti taip, kad darbai pirmiausia patiktų sau, šventine nuotaika sušildė dailės mokytoja Eglė Janušaitienė, septintus metus kartu dirbantiems studijos nariams ir renginio svečiams įteikdama simbolines dovanėles – Kalėdinius meduoliukus, iškeptus pačios pagal močiutės receptą.

„Gyvenimo“ informacija

Rubrikoje Gimtinė: vakar, šiandien, rytoj. Bookmark the permalink.

1 komentaras

  1. Caio:

    Laba diena. Labai gerbiu Andriu Uzkalni uz jo prota ,neeilini minicu smaikstuma ir tiesiog drasa. Butu tiesiog nuostabu , jeigu jo straipsniai pasiektu platesni zmoniu rata. Manau, butu labai naudinga isspausdinti Visuomenes gailestis bomzams yra ziaurumas sau visuose rajoniniuose Lietuvos laikrasciuose, nes gerai sujudintu uzpelkejusi mastyma provincijoje sia labai aktualia tema.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *