Baltijos krepšinio lyga

Laimėjo ir antrą susitikimą

Gruodžio 12 d., ketvirtadienį,  Prienų sporto ir pramogų arenoje buvo sužaistos Baltijos krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynės tarp Prienų „TonyBet“ (5-2) ir svečių iš Kazachstano, Aktau „Caspiy“ (2-5), krepšininkų.

Pirmąją šio sezono dvikovą su šia komanda prieniečiai savų žiūrovų akivaizdoje laimėjo triuškinančiu 57 taškų skirtumu. Kaip ir buvo galima tikėtis, svečiai iš tolimojo Kazachstano savo meistriškumu vietos krepšininkams neprilygo ir šį kartą. Šiek tiek pasigalynėję pirmomis susitikimo minutėmis, „TonyBet“ žaidėjai atitrūko ir, net nepasižiūrėję atgal, „nurūko“ įsirašyti dar vieną pergalę – 91:60. Rungtynėse pasirodė ir pasižymėjo visi krepšininkai, išskyrus poilsio gavusį Prienų ekipos atakų lyderį Ž. Janavičių.

Rezultatyviausi krepšininkai:
„TonyBet“ – A. Valeika (23), M. Lukauskis ir V. Čepukaitis (po 16);
„Caspiy“ – K. Richards (14), V. Matyukevych (11) ir Z. Erns Uulu (10).

BekoLKL

Pergalė prieš principinius varžovus

Gruodžio 15 d., sekmadienį, Prienus pasiekė dar viena džiugi naujiena: išvykoje žaidę Prienų „TonyBet“ (10-2) krepšininkai Lietuvos krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynėse nugalėjo savo principinius varžovus, Utenos „Juventus“ (4-7) žaidėjus.

Nuo pat rungtynių pradžios užvirė atkakli kova, nė viena komanda nesugebėjo įgyti didesnio nei 3-4 taškų pranašumo. Po G. Kadžiulio dviejų taškų su pražanga jau atrodė, kad Prienams pavyks perimti iniciatyvą (15:21), bet „Juventus“ tuoj pat atstatė pusiausvyrą. Komandos toliau galynėjosi taškas į tašką ir didžiąją pertrauką pasitiko minimaliu prieniečių pranašumu (39:40). Trečiajame kėlinyje padėtis aikštelėje nesikeitė – vyko atkali, principinė kova. Tik kėliniui įpusėjus, „Juventus“ žaidėjai sugebėjo šiek tiek atitrūkti (50:47), bet tuoj sekė Prienų žaidėjų spurtas 4:23 ir, iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei 4 minutėms, „TonyBet“ pranašumas jau siekė rekordinę 16 taškų persvarą (54:70). Uteniškiai dar mėgino kilti į lemiamą šturmą, bet skirtumą pavyko tik sušvelninti. Prienų krepšininkai šventė pergalę rezultatu 64:74.