„Šlavė“ varžovus iš kelio

„Stakliškės“ – „Jieznas“
Rajono pirmenybių lyderė ir čempionato favorite laikoma „Stakliškių“ komanda į dvikovą su autsaideriais, „Jiezno“ krepšininkais, atvyko be kelių pagrindinių žaidėjų. Tai jiems pergalės pasiekti nesutrukdė, nors jiezniškiai kovėsi tikrai pagirtinai ir šiose pirmenybėse sugebėjo nesustabdomiems stakliškiečiams pralaimėti mažiausiu skirtumu iš visų komandų – 77:64.
Rezultatyviausi žaidėjai:
„Stakliškės“: A. Keblikas – 26, D. Židanavičius – 18, A. Kaminskas ir M. Židanavičius – po 11 tšk.;
„Jieznas“: L. Pempė – 30 ir A. Petkevičius – 13 tšk.

„Išlaužas“ – Veiverių „Amberis“
Nepajėgiausios sudėties į rungtynes susirinkusios „Išlaužo“ komandos A. Tilindė vienas „patempti“ nesugebėjo. Veiveriškiai tiesiog „nušlavė“ savo varžovus, negausiai susirinkusių žiūrovų akivaizdoje sutriuškindami juos net 48 taškų skirtumu – 58:106.
„Išlaužas“: A. Tilindė – 39 ir A. Tulas – 11 tšk;
„Amberis“: V. Mocevičius – 25, P. Glaniauskas – 24 ir G. Žilinskas – 16 tšk.

„Policija“ – „KKSC-93“
Šeštadienio vakaro „desertu“ tapo dviejų miesto lygoje žaidžiančių ir dar nė karto nepralaimėjusių komandų dvikova. Rungtynes kiek sėkmingiau pradėję „Policijos“ krepšininkai per antrąjį ir trečiąjį kėlinius nesugebėjo susikoncentruoti ir leido „KKSC-93“ žaidėjams susikrauti dviženklį pranašumą (52:64). Paskutiniame kėlinyje į lemiamą šturmą pakilę „Policijos“ žaidėjai visgi pritrūko jėgų ir rungtynes dėl pirmos vietos grupėje pralaimėjo rezultatu 78:88.
„Policija“: T. Stupuris – 23, M. Gūžys – 21, T. Gūžys ir P. Minajevas – po 11 tšk.;
„KKSC-93“: R. Marcinkevičius – 24, R. Gerbutavičius – 20 ir M. Knyšius – 15 tšk.

„Balbieriškis“ – „Naujoji Ūta“
Dar pergalės skonio neragavusiems balbieriškiečiams ir Naujosios Ūtos krepšininkai pasirodė „neįkandami“. Antrąjį kėlinį laimėję net 20 taškų skirtumu (22:42), žaidėjai iš Naujosios Ūtos atgal nebesidairė ir rungtynes baigė „nušluodami“ dar vieną komandą nuo savo kelio – 84:110!
„Balbieriškis“: A. Mitrulevičius – 30, A. Kurapka – 20 ir M. Mulajevas – 17 tšk.;
„Naujoji Ūta“: M. Gečionis – 41, K. Aliukevičius – 27 ir V. Liutkus – 18 tšk.

„Savivaldybė“ – „KKSC-94“
Jaunatviškai ir entuziastingai pradėję rungtynes „KKSC-94“ žaidėjai po pirmojo kėlinio pabėgo į priekį (14:20), bet „Savivaldybės“ krepšininkams ėmus naudoti aikštės gynybą, viskas apsivertė aukštyn kojom. Būdų pralaužti varžovų gynybą nesuradę „KKSC-94“ žaidėjai ėmė atsilikti ir galiausiai rungtynes baigė, turėdami 20-ties taškų deficitą – 81:61.
„Savivaldybė“: Š. Stiklakis – 21, T. Kavaliauskas – 14 ir N. Mitrulevičius – 13 tšk;
„KKSC-94“: A. Marchockis – 16 ir A. Tkačiovas – 12 tšk.